Soutěž v kresleném humoru

Jak?

Karikaturisté odborníci i začátečníci mají možnost účasti ve dvou kategoriích:

A) Křesťanský kreslený humor. Pohled na sebe sama a na svět očima toho, kdo se považuje za křesťana.

B) Kreslený humor o křesťanech. Pohled vnějšího pozorovatele na ten náš křesťanský svět.

Co?

Maximálně 5 černobílých či barevných prací v rozměrech minimálně 21x30 a maximálně 42x60 cm. Přihlášená tvorba nesmí být rámována za sklem ani plexisklem. Je možné je dodat v papírových paspartách. Na zadní straně musí být kresby označeny jménem a příjmením, datem narození, adresou a písmenem označená kategorie, ve které soutěžíte.

Kam?

Na adresu pořádajícího občanského sdružení: VO 106, Purkyňova 584, 547 01 Náchod.

Dokdy?

Do 30. 10. 1998 včetně.

O co?

O hodnotné ceny vyjádřené tisíci Kč, hmotnými pozornostmi a zvláštními cenami. Všem účastníkům soutěže bude předán nebo zaslán katalog a kniha z nakladatelství LN. Ocenění autoři budou pozváni k vernisáži výstavy.

Porota?

Bude složena z odborníků církevních i necírkevních, novinářů, výtvarníků.

Kdo to uvidí?

První výstava ohodnocených i neohodnocených děl bude v prosinci 1998 a lednu 1999 v Náchodě, poté se vybraný soubor nabízí k putovnímu vystavování. Pořadatelé si vyhrazují právo použít zaslaná díla k propagaci soutěže.

Uvidí je ještě autoři?

Neoceněná díla budou odeslána zpět autorům. Oceněná zůstávají majetkem pořádající organizace.

Další informace na adrese: Purkyňova 584, 547 01 Náchod, tel.: 0441/427 332, p. Daniel Kvasnička.