Oprava článku Nejen o státním dotování církví 4/1997

Do článku Jana Dusa v č. 4 („Nejen o státním dotování církví“) se vloudily tyto odchylky od autorova textu: str. 8, 5. řádek shora: směrnicí (nikoli: směrnici); v témž řádku: na celkovou činnost církví (přibylo: odbornou); 11. řádek shora: nastalou (nikoli: nastálou), 2. řádek čtvrtého odstavce zdola: způsob tj. (nikoli: způsob, tj.), 1. řádek třetího odstavce zdola: se někdy (nikoli: s někdy), str. 9, 1. řádek: „mlčící“ popř. (nikoli: „mlčící“, popř.), 17. řádek shora: prestiž, získaný (nikoli: získanou), 3. řádek čtvrtého odstavce zdola: Nemělo by však zůstat (nikoli: by se), 1. řádek třetího odstavce zdola: českobratrské evangelické církve (nikoli: českobratrské církve evangelické), 3. řádek třetího odstavce zdola: atheisty (nikoli: ateisty), 11. řádek zdola: uspíšené (nikoli: uspíšení), 2. řádek zdola: jakým je státní pokladna (nikoli: jsou), str. 10, 3. řádek čtvrtého odstavce zdola: se všech stran (nikoli: ze všech).