Nadace Divoké husy 10/2016

V závěru roku 2016 podpoříme společně s našimi příznivci a veřejnou sbírkou Lety Divokých hus čtyři organizace:

1. prosincový týden: Farní charita Kamenice nad Lipou – poskytuje terénní pečovatelskou službu určenou seniorům, nemocným a zdravotně postiženým se sníženou soběstačností. Výtěžek sbírky bude použit na zakoupení zahradního nábytku, který bude využíván při nejrůznějších akcích pořádaných na farním dvoře. Variabilní symbol 474.

2. prosincový týden: Městská charita České Budějovice – stabilní poskytovatel sociálních a zdravotních služeb v Českých Budějovicích a okolí. Výtěžek sbírky použijí na provoz Klubu důchodců v domě s pečovatelskou službou. Variabilní symbol 475.

3. prosincový týden: Rodinné centrum Radost, o.p.s. – pomáhá rodinám z Jihočeského kraje, které se ocitly v obtížné životní situaci. Výtěžek sbírky bude využit na vybavení terapeutické místnosti pro práci s dětmi. Variabilní symbol 476.

4. prosincový týden: Hospic Sv. Jiří, o.p.s. – mobilní hospic, který poskytuje zdravotní, psychickou, sociální a duchovní péči a podporu umírajícím a jejich rodinám v domácím prostředí. Výtěžek sbírky bude použit k nákupu zdravotnického materiálu, léků, zdravotních a kompenzačních pomůcek. Variabilní symbol 477.

Srdečně děkujeme za Vaše příspěvky, které můžete posílat na číslo účtu 27 000 000/0100 s příslušným variabilním symbolem.

Děkujeme všem čtenářům měsíčníku Protestant, kteří v  v září prostřednictvím naší sbírky podpořili Domov sv. Karla Boromejského. Částkou 20.740 Kč jste přispěli na nákup počítačového vybavení do zdravotnického provozu Domova. Dále jste přispěli částkou 13.005 Kč na terénní aktivity služby Dobroduš, kterou provozuje Diakonice ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Praze.

Děkujeme všem čtenářům měsíčníku Protestant za dlouholetou přízeň a přejeme Vám příjemně prožitý závěr roku 2016 a šťastný vstup do roku nového!

Podpořit nás můžete formou DMS HUSY na tel. č. 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK HUSY na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.