Ekumenická bohoslužba za krajinu 2015

Ekologická sekce České křesťanské akademie ve spolupráci s občanskými sdruženími a s městskou částí Praha Suchdol

zvou na již osmou

EKUMENICKOU BOHOSLUŽBU ZA KRAJINU

v sobotu 6. června 2015 v 15.00

na levém břehu Vltavy, na zahradě nad Sedleckými skalami

(GPS 50°08'22.1"N 14°23'32.4"E)

Bohoslužbě předchází pouť od kostela Stětí sv. Jana Křtitele v Dolních Chabrech v 10.00

Kázáním poslouží Sandra Silná,
farářka Církve československé husitské a generální sekretářka a mluvčí Ekumenické rady církví. Účast dále přislíbili kazatelé a duchovní Českobratrské církve evangelické, Římskokatolické církve, Starokatolické církve, Církve bratrské a Obce křesťanů.

Po bohoslužbě uvede ředitel Ekumenické akademie Jiří Silný
besedu na téma Česká krajina a Transatlantické obchodní a investiční partnerství (TTIP)

Místo nedaleko žlutě značené cesty ze Suchdola do Roztok je dosažitelné ze zastávek MHD v Praze-Suchdole (147 Budovec, 107 a 147 Kamýcká, 160 K Drsnici), od železniční zastávky Praha-Sedlec nebo od přívozu v Praze-Sedlci (odtud po poměrně prudkém výstupu).

www.drahan.chabry.cz