Nadace Divoké husy 4/2004

V první půlce měsíce dubna chceme podpořit Občanské sdružení Tři, jehož cílem je výstavba a provoz křesťanského komunitního centra v Čerčanech. Jeho součástí bude hospic, kostel, vzdělávací centrum, škola a centrum volného času. V hospicu, který je prvním zařízením tohoto typu ve Středočeském kraji, bude nabízena lůžková, domácí i stacionární péče. V letošním roce zahájila svou činnost mobilní hospicová služba, která mj. zapůjčuje zdravotnické a ošetřovatelské pomůcky. Výtěžek sbírky bude určen na nákup aktivní antidekubitální podložky s kompresorem do hospicu. Peníze pro tuto sbírku můžete posílat na účet s názvem Nadace Divoké husy číslo 27000000/2700, VS „163“ u HVB Praha 1.

V druhé půli dubna podpoříme Farní charitu Vimperk, která se věnuje převážně péči o seniory ve městě a okolí. Ošetřovatelské a pečovatelské služby jsou nabízeny v Domově klidného stáří a stacionáři v Pravětíně a dále v domech s pečovatelskou službou ve Vimperku a Čkyni. V Domově klidného stáří je vybudována koupelna s perličkovou lázní, která je využívána především k rehabilitaci. Výtěžek sbírky bude určen na nákup zvedáku do vany, aby tuto službu mohli využívat také nepohybliví klienti. Peníze pro tuto sbírku můžete posílat na účet s názvem Nadace Divoké husy číslo 27000000/2700, VS „164“ u HVB Praha 1. Děkujeme všem Vám, kteří jste se k letu Divokých hus přidali!